Echipa magazinului de încălţăminte Gemelli din Constanţa anunţă decesul prematur al Mihaelei Galani. Tânăra se lupta cu boala de ani de zile.
„Motorul echipei Gemelli, Mihaela Galani, s-a stins astăzi din viaţă. Lucrurile se vor derula mai greu în următoarea perioadă. Nu ştim când vom reveni”, au transmis reprezentanţii magazinului.
Mihaela Galani avea 33 de ani, iar fratele geamăn al acesteia a murit şi el, în urmă cu mai bine de 10 ani.
Într-un interviu acordat Wall-Street, Mihaela Galani vorbea despre provocările afacerii pe care a ales-o, încălţămintea croită pe comandă. În interviu se arată că Gemelli Shoes „este un business de pantofi croiţi manual, în Romania, cu forţă de muncă autohtonă şi după modele locale”.
UPDATE:
Vestea că Mihaela Galani a murit a fost ca un şoc pentru cei care au cunoscut-o. În faţa magazinului coordonat de aceasta, Gemelli Shoes din Constanţa, au fost aprinse candele şi lăsate flori.
Sute de constănţeni au transmis mesaje de condoleanţe pentru tânăra de 33 de ani, care a murit în urma unui infarct. Era bolnavă de ani de zile, spun apropiaţii. „Dragi colegi și profesori, în această seară, la ora 19.00 (3 decembrie 2022), la Casa Albastră, ne vom reuni să-i aducem un ultim omagiu. Dumnezeu să o ierte și să o odihnească în pace!”, a transmis o fostă colegă a Mihaelei Galani.
M.M.
Citeşte şi:
Dumnezeu s-o odihnească în pace și liniște! Condoleanțe familiei! Mare pierdere, mare durere și rugam pe bunul Dumnezeu să vă întărească să puteti merge mai departe. Frumoasa, educată, sensibila…. Of doamne!!!!! Întărește-i DOAMNE pe părinți și soră să poata sa-i ducă OPERA MAI DEPARTE!!! Într-adevăr, Mihaela era motorul și toate mergeau bine. Te rog doamne : ai grijă de Mihaela, iarta – i păcatele și odihneste-o in pace!!!!
Bună ziua draga focuspress,am o rugăminte la dumneavoastră, întrebați-l pe Domnul Primar nevaccinati unde merg sa își plătească taxele ,am fost la spit au voie numai cei vaccinați. Va mulțumesc
Este aplicația e-tax unde îți poți plăti contribuțiile fără sa mergi la ei
La cimitir , cum intri, pe dreapta! Aici te ai gasit sa lasi com ….
Va faceti test inainte, stimate doamna.Si apoi platiti linistita ce taxe aveti.ori online,ori trimiteti le cineva vaccinat.Solutio sunt, nu?