Cadrele medicale ale Serviciului de Ambulanță Județean Constanța au fost solicitați să intervină la un accident rutier petrecut pe Autostrada Soarelui.
Incidentul a avut loc pe sensul de mers către București, dinspre Agigea. La fața locului s-a deplasat o ambulanță. Se pare că un șofer a pierdut controlul autoturismului. Două persoane au refuzat transportul la spital.
M.G.



























