Polițiști din cadrul Secției 3 Poliție au desfășurat, marți, 17 mai a.c., o acțiune pe linia prevenirii și combaterii faptelor antisociale. Astfel, polițiștii au controlat peste 30 de autovehicule și au legitimat aproximativ 40 de persoane.
În urma activităților, au fost aplicate 16 sancțiuni contravenționale, în valoare de aproximativ 6.000 de lei.
L.M.



























