Primăria Tuzla continuă activitățile de capturare a câinilor fără stăpân de pe raza comunei.
„Mâine desfășurăm o nouă activitate de capturare a câinilor fără stăpân de pe raza comunei Tuzla. Vă reamintesc că aveți obligația, conform legii, de a vă steriliza animalele de companie!”, a transmis primarul comunei, Reșit Taner.



























