O filmare cu avocata Diana Iovanovici Șoșoacă a devenit virală pe Internet! Discutăm despre un video stupefiant, cu acuzații fără precedent: „Legile se fac la băutură în România; rușine să vă fie”.
Declarații complete aici:
O filmare cu avocata Diana Iovanovici Șoșoacă a devenit virală pe Internet! Discutăm despre un video stupefiant, cu acuzații fără precedent: „Legile se fac la băutură în România; rușine să vă fie”.
Declarații complete aici:
FOCUS PRESS este un produs media creat din dorinţa de informare corectă a cetăţenilor. Credem în jurnalism de calitate, în dezbateri şi aducerea în prim-plan a adevăratelor subiecte de interes public.
Ai o informaţie sau imagini care pot deveni o ştire?
Trimite-ne mesajele tale pe WhatsApp / Telefon: 0785.555.401 sau 0785.555.402 ori adresa de email: redactie@focuspress.ro
Datele tale personale rămân confidenţiale!
© 2025 FocusPress.ro - With ❤️ by Fresh Media.
© 2025 FocusPress.ro - With ❤️ by Fresh Media.
Vad ca nici luptatoarea avocata S. nu se refera deloc la ETICA
Aceata doamna a facut si ea un control psihiatric la viata ei ? Ca e clar ca ii trebuie direct o camasa de forta
Vă deranjează curajul unei femei?
Vă este rușine că o femeie e mult mai vocală decât un bărbat sau vă este frică de femei?
Ar trebui să ne fie rușine tuturor pentru ca preferăm să ne ascundem în spatele comentariilor în loc să luăm atitudine și să ieșim în stradă!
Am răbdat destul dragi ROMÂNI!
felicitări dnă avocat. Tot respectul!
Daca barbatii din tara asta stau cu capul intre genunchi, au ajuns femeile sa apere tara si poporul.Felicitari femeie, ce bine e cand stii legile tarii si nu te mai prosteste o gasca de vanzatori de neam si tara.
Toata stima pentru aceasta doamna avocat.In sfarsit cineva care are curaj sa se lupte cu sistemul acesta incompetent si corupt pana in maduva oaselor.
Felicitări doamna avocată.
Vă urmaresc, vă admir curajul,nu renunțați!
Cineva trebuie să ne trezească la realitate!
Și suntem mulți, care mai avem obloaneD-na avocat ,
vreau să știu dacă sînteți pe listele de candidați la parlamentare,să vă pot vota.mulțumesc și mult noroc,
pentru ce ia ce faceți!D-zeu să vă ajute!