Clubul Sportiv Municipal Constanța se alătură cu bucurie programului distractiv inițiat de Primăria municipiului Constanța și îi invită pe mici și pe cei mari în parcul din zona Marvimex, duminică, 28 iunie, în intervalul 9:00-12:00, la o întâlnire cu sportul.
Pasionații de handbal, baschet, volei, box și șah se vor putea juca la poartă, la coș sau peste fileu, vor putea proba mănușile de box sau muta piesele pe tabla de șah în compania sportivilor și sub atenta îndrumare a antrenorilor CSM Constanța.
A.C.



























