La data de 9 martie a.c., polițiști din cadrul Poliției orașului Ovidiu au identificat un bărbat, de 30 de ani, pe numele căruia Tribunalul Constanța a emis un mandat de executare a pedepsei de 4 ani și 2 luni de închisoare pentru săvârșirea infracțiunii de dare de mită.
Persoana respectivă a fost condusă și încarcerată în Penitenciarul Poarta Albă. De precizat că persoana în cauză locuiește în Ovidiu și a fost trimisă în judecată pentru mituirea unui polițist, în urmă cu aproximativ 6 ani.
D.A.



























