Un bărbat condamnat în județul Neamț, a fost identificat de polițiști la Constanța. Polițiști din cadrul Serviciului Investigații Criminale au identificat, miercuri, 28 octombrie, un bărbat de 57 de ani, pe numele căruia Tribunalul Neamț a emis un mandat de executare a pedepsei de un an de închisoare, pentru săvârșirea infracțiunii de dare de mită. Persoana în cauză a fost escortată și încarcerată în Penitenciarul Poarta Albă.
D.A.



























