Dr. Ovidiu Preda, directorul Unității de Asistență Medico-Socială Agigea, a murit. Anunțul a fost făcut de reprezentanții Consiliului Județean Constanța.
,,Consiliul Județean Constanța își exprimă profunda tristețe față de trecerea în neființă a doctorului Ovidiu Preda, director al Unității de Asistență Medico-Socială Agigea. Pierderea sa lasă un gol profund în comunitate și în cadrul instituției pe care a condus-o cu responsabilitate și devotament față de oameni. Transmitem sincere condoleanțe familiei îndoliate și tuturor celor care l-au cunoscut și apreciat! Dumnezeu să-l odihnească în pace!”, au transmis reprezentanții Consiliului Județean Constanța.
A.C.



























