Ce înseamnă, de fapt, gestul controversat cu degetul la nas făcut de Elena Udrea, cu diverse ocazii? Înt-un interviu acordat din închisoare în exclusivitate Realitatea PLUS, Elena Udrea a explicat de ce a făcut semnul.
„Eu am spus doar jumătate de adevăr. În mod real, gestul l-am aflat de la fostul meu prieten de la momentul acela și care reprezenta gestul pe care îl făcea Celine Dion cu soțul ei, însemna că eu sunt în siguranță în prezența lui.
A fost și un semnal prin care le-am spus celor care au vrut să mă trimită la pușcărie, un gest de atenționare. Este un fel de <<știu totul despre voi>>. Ce am și făcut mai departe, i-am denunțat, am vorbit despre ei”, a explicat Elena Udrea, în interviu.




























Cel mai nedrept este faptul ca nu au fost bagati la racoare toti care merita. Asta isi merita soarta si nu trebuie sa se mai vaite ca banii i au ramas,cine stie cate milioane a praduit? Sunt bagati la racoare cei care deranjeaza iar ceilalti hoti stau in banca lor si executa ordine pentru ca sunt santajabili cum sunt multi si de aceea nu fac ceva bun pentru tara.
Mai rau ça pe tinpul lui Ceausescu
Asta merita puscaria si toti pretenii ei politicienii care sant toti corupti