Un accident rutier a avut loc vineri, 20 decembrie a.c., în jurul orei 8.00, pe DJ225, la intrare în localitatea Săcele, dinspre comuna Corbu.
Conform primelor informații, două autoturisme au fost implicate în evenimentul rutier. În urma impactului, o mașină s-a răsturnat.
La fața locului s-au deplasat militarii ISU Dobrogea cu SMURD Midia, dar și un echipaj SAJ B2. Din fericire nu au fost înregistrate victime.

L.M.



























