Oamenii legii din Constanța au fost solicitați să intervină, miercuri, 24 iunie, pe strada Dobrilă Eugeniu din zona Cireșica, în urma unui apel la 112 al unei femei.
Potrivit informațiilor noastre, o femeie a intrat speriată într-un salon de înfrumusețare din zonă, spunând că tocmai ce fusese agresată de un bărbat. Potrivit acesteia, ar fi vorba de fostul iubit, care ar fi coborât dintr-o mașină și ar fi luat-o la palme.
Astfel, ea s-a refugiat în salon și a sunat la 112.
La fața locului au ajuns oamenii legii, care au declanșat cercetările.
UPDATE: Se pare că ar fi vorba chiar de administratora salonului.
Vom reveni
L.B.



























