Un incendiu a izbucnit joi, 28 septembrie a.c., în jurul orei 7.40, la un depozit de cherestea de pe bulevardul Aurel Vlaicu nr. 141 din municipiul Constanța.
La fața locului s-au deplasat Detașamentul Palas cu două autospeciale de stingere cu apă și spumă, o autoplatformă, un echipaj SMURD B2 și Detașamentul Fripis cu o autospecială de stingere cu apă și spumă și o Descarcerare.
L.M.



























