Luni, 8 ianuarie a.c., în jurul orei 8.10, polițiști din cadrul Poliției Municipiului Constanța au fost sesizați cu privire la faptul că un medic din Spitalul Clinic Județean de Urgență „Sfântul Apostol Andrei” Constanța ar fi fost agresat fizic de către un bărbat.
Oamenii legii deplasați la fața locului au constatat că cele sesizate se confirmă.
Deoarece se afla într-o stare de agitație, bărbatul a fost transportat la Clinica de Psihiatrie Palazu Mare, unde a rămas internat.
În cauză a fost întocmit dosar de cercetare penală.
V.I.



























