Militarii ISU Dobrogea au fost solicitați să intervină miercuri, 15 martie a.c., în jurul orei 8.50 pe Autostrada A4, la ieșire din orașul Ovidiu, județul Constanța.
Conform primelor informații, o autoutilitară a luat foc. Pompierii intervin pentru limitarea efectelor incendiului.
L.M.



























