Echipajele Inspectoratului pentru Situații de Urgență Dobrogea au intervenit în Tomis Nord.
Potrivit primelor informații, o mașină a intrat în stâlp pe strada Adamclisi.
La fața locului a ajuns o autospecială de stingere cu apă și spumă.
Vom reveni.
V.I.



























