Un accident rutier a avut loc duminică, 17 octombrie a.c., în jurul orei 16.15, pe bulevardul Aurel Vlaicu, zona Anda, municipiul Constanța.
Conform primelor informații, un pieton a fost lovit de un autoturism. La fața locului s-au deplasat echipaje de ambulanță SAJ B2, SMURD, dar și polițiștii rutieri care au demarat cercetările pentru a stabili cu exactitate modul producerii nefericitului incident.
L.M.



























