Un tânăr șofer, de numai 19 ani, a fost depistat la volan, sub influența substanțelor stupefiante.
Polițiști din cadrul Poliției orașului Cernavodă au identificat,joi, 10 septembrie, în jurul orei 23:50, un tânăr, de 19 ani, care a condus un autoturism pe strada Avram Iancu din Cernavodă, în timp ce se afla sub influența substanțelor psihoactive. Conducătorul auto a fost testat cu aparatul Drug Test, rezultatul fiind pozitiv pentru consum de cannabis. TYânărul respectiv s-a ales cu dosar penal.
D.A.



























Pe ce pe Legale nu le face nimic.. Aia care chiar merita sa ramana fara permis… Uă Poliția Cvd.
Sa ai ia pe aia cu legale care dorm la volan nu pe aia cu maria