• Ai un pont?
  • Redactie
  • Agentie publicitate
  • Editia print
  • Login
FocusPress
No Result
View All Result
EDITIA PRINT
24 °c
Constanta
  • Politică
    • Administratie
    • Alegeri
    • Interviuri
    • Politica Interna
  • Actualitate
    • Economie
    • Imobiliare Auto
    • Justitie
  • Externe
  • Societate
    • Educatie
    • Media
    • Sanatate
  • Cultură
  • Sport
  • Monden
    • Cluburi
    • Restaurante
    • Showbizz
  • Turism
  • Editorial
  • Video
  • Anunţuri
FocusPress
  • Politică
    • Administratie
    • Alegeri
    • Interviuri
    • Politica Interna
  • Actualitate
    • Economie
    • Imobiliare Auto
    • Justitie
  • Externe
  • Societate
    • Educatie
    • Media
    • Sanatate
  • Cultură
  • Sport
  • Monden
    • Cluburi
    • Restaurante
    • Showbizz
  • Turism
  • Editorial
  • Video
  • Anunţuri
No Result
View All Result
FocusPress
No Result
View All Result
Home Ultima Ora

RAEDPP scoate la licitație trei mașini

30 iulie, 2021
in Ultima Ora
0
1
AFISARI
Share on FacebookShare on TwitterShare pe WhatsApp

Regia Autonomă ,,Exploatarea Domeniului Public şi Privat” Constanţa organizează licitație publică cu plic închis în vederea vânzării următoarelor autoturisme:

1.    Skoda Superb, an fabricație 2002, motorizare motorină, cilindree motor 1896 cmc, Km parcurși 316.573, preț pornire licitație 975 EURO, fără TVA.

2.     Skoda 1U/Octavia, an fabricație 2002, motorizare motorină, cilindree motor 1896 cmc, Km parcurși 210.403, preț pornire licitație 900 EURO, fără TVA.

3.     Skoda 1U/Octavia, an fabricație 2002, motorizare motorină, cilindree motor 1896 cmc, Km parcurși 256.976, preț pornire licitație 750 EURO, fără TVA.

Documentația pentru licitație poate fi achizitionată începând cu data publicării anunțului până la data de 06.08.2021, ora 14.00, de la sediul RAEDPP Constanța din b-dul Tomis nr. 101.

Oferta va fi depusă conform caietului de sarcini. Data limită pentru depunerea ofertelor este 06.08.2021, ora 14:00. Licitația va avea loc în data de 09.08.2021, ora 10:00.

Informații suplimentare se pot obține la nr. de telefon 0721.266.439.

Tags: Focus Pressraedppstiri constanta focus press
ShareTweetSend
Previous Post

Consiliul local al municipiului Constanţa, convocat în şedinţă ordinară: mai multe proiecte se află pe ordinea de zi

Next Post

Polaris: Hârtia ocupă aproximativ 41 % din totalul deșeurilor menajere pe care le producem

Alte Stiri

Ultima Ora

VIDEO. A lovit o femeie pe trecerea de pietoni și a fugit! Șoferul, cetățean spaniol, reținut la Năvodari

1 septembrie, 2026
96
Ultima Ora

Avarie: O zonă din Constanța a rămas fără apă caldă

1 septembrie, 2026
54
Ultima Ora

VIDEO. La un pas de tragedie! Patru copii au ignorat barierele la o trecere de cale ferată din Valu lui Traian

1 septembrie, 2026
259
Foto: Profimedia
Ultima Ora

Regele Haakon al VIII-lea al Norvegiei a depus jurământul

1 septembrie, 2026
29
Ultima Ora

CSM Constanța: 52 de medalii pentru sportivi în luna august

1 septembrie, 2026
17
Ultima Ora

Avea sau nu voie Andrei Brighidău să își ia concediu la scurt timp după numirea la conducerea CERONAV?

1 septembrie, 2026
51
Ultima Ora

Accident pe DN 22, la kilometrul 139: Un șofer a ajuns la spital după ce a fost lovit din spate

1 septembrie, 2026
64
Ultima Ora

Autoritatea Vamală Română anunță punerea în funcțiune a unui nou sistem de scanare cu raze X în Portul Constanța

1 septembrie, 2026
20
Ultima Ora

Peste 239 de milioane de euro pentru dezvoltarea Constanței prin fonduri europene și PNRR

1 septembrie, 2026
54
Next Post

Polaris: Hârtia ocupă aproximativ 41 % din totalul deșeurilor menajere pe care le producem

Lasă un răspuns Anulează răspunsul

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

FocusPress

FOCUS PRESS este un produs media creat din dorinţa de informare corectă a cetăţenilor. Credem în jurnalism de calitate, în dezbateri şi aducerea în prim-plan a adevăratelor subiecte de interes public.

Ai o informaţie sau imagini care pot deveni o ştire?
Trimite-ne mesajele tale pe WhatsApp / Telefon: 0785.555.401 sau 0785.555.402 ori adresa de email: redactie@focuspress.ro

Datele tale personale rămân confidenţiale!

Focus pe Categorii

  • Actualitate
  • Administratie
  • Alegeri
  • Anunturi
  • Cluburi
  • Cultura
  • Economie
  • Editorial
  • Educatie
  • Externe
  • Imobiliare Auto
  • Interviuri
  • Interviuri
  • Justitie
  • Media
  • Monden
  • Politica
  • Politica Interna
  • Restaurante
  • Sanatate
  • Showbizz
  • Societate
  • Sport
  • Turism
  • Ultima Ora
  • Uncategorized
  • Video

Ştiri Recente

VIDEO. A lovit o femeie pe trecerea de pietoni și a fugit! Șoferul, cetățean spaniol, reținut la Năvodari

1 septembrie, 2026

Avarie: O zonă din Constanța a rămas fără apă caldă

1 septembrie, 2026
  • Ai un pont?
  • Redactie
  • Editia print
  • FocusAds
  • Agentie publicitate

© 2026 FocusPress.ro - With ❤️ by Fresh Media.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
FocusPress.ro
No Result
View All Result
  • Home
  • Ultima Ora
  • Politica
  • Actualitate
  • Externe
  • Societate
  • Cultură
  • Sport
  • Monden
  • Turism
  • Editorial
  • Video
  • Anunturi
  • Editia print

© 2026 FocusPress.ro - With ❤️ by Fresh Media.

Cookie-urile ne ajuta sa va oferim serviciile noastre. Prin navigarea pe acest site, acceptati modul in care noi si partenerii nostri utilizam cookie-urile. Detalii aici.