La data de 22 februarie a.c., polițiști din cadrul Poliției municipiului Constanța – Secția 3 Poliție au desfășurat o acțiune pentru prevenirea faptelor comise cu violență și asigurarea unui climat de ordine și siguranță publică.
În urma activităților desfășurate au fost legitimate 51 de persoane și au fost verificate 25 de autovehicule.
Ca urmare a neregulilor constatate, au fost aplicate 20 de sancțiuni contravenționale, în valoare de peste 13.000 de lei.
D.A.



























