RESTO și Primăria Constanța vor avea o întâlnire pentru operatorii din Satul de Vacanță. Mai exact, în urma solicitării RESTO către Primăria Constanța, discutată în întâlnirea dintre RESTO și Primaria Constanța ce a avut loc luni, 9 mai, cu delegația primăriei condusă de viceprimarul Ionuț Rusu, s-a stabilit o nouă întâlnire de lucru pentru data de 12 mai.
„Apreciem deschiderea exprimată de Primăria Constanța la solicitările RESTO și ne exprimăm încrederea în soluția favorabilă în sprijinul operatorilor din Sat Vacanță”, susține Corina Martin, președintele de onoare al RESTO Constanța.
A. V.



























