Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Poliției Române informează că astăzi, între orele 08.00 – 12.00, circulația va fi restricționată pe banda doi, pe A2.
Este vizat sensul către capitală, în zona kilometrilor 59 – 60, pentru lucrări de colectare nisip.
„Adaptați viteza, asigurați-vă și semnalizați din timp intenția de schimbare a benzii de circulație! Nu opriți în mod nejustificat pe banda de urgență!“, au transmis polițiștii.
C.S.



























