Cu străzi aproape goale, dar cu sirenele pornite, în toiul nopţii, când oamenii se odihnesc, s-a dat alarma în Năvodari. Pompierii au intervenit cu mai multe mașini.
Motivul? O baterie electrică s-ar fi topit. Au fost degazări de fum, fără incendiu, însă pompierii au fost solicitați să intervină. Din fericire, nimeni nu a fost rănit, iar forțele s-au retras, cum se poate vedea pe video.
A.V.



























