Polițiști din cadrul Poliției orașului Năvodari au identificat, marți, 17 august a.c., în jurul orei 12.00, un bărbat, de 35 de ani, iar în urma verificărilor s-a stabilit că pe numele acestuia era instituită măsura carantinării la domiciliu.
Bărbatul a fost sancționat contravențional cu amendă, în valoare de 1.000 de lei, conform Legii 55/2020.
D.A.



























