VIDEO. Subsecretarul de stat în ministerul Cercetării, prezent la Constanța, în cadrul evenimentului Digital Up: „S-a vorbit despre o prăpastie în ceea ce privește digitalizarea în România și digitalizarea în cadrul european”
Subsecretarul de stat în ministerul Cercetării, Inovării și Digitalizării, Marius-Viorel Poșa, prezent în stațiunea Mamaia, luni, 12 septembrie a.c., în ...

















