Tânărul care a vrut să-și omoare amicul, în zona ICIL, a fost condamnat la Tribunalul Constanța
Tânărul din județul Arad care și-a înjunghiat prietenul, la Constanța, a fost găsit vinovat și condamnat. Sentința aparține judecătorilor Tribunalului ...

















