Doi indivizi au fost depistați la volan, de polițiștii de frontieră, conducând fără permis, iar un al treilea a fost prins beat
Poliţiştii de frontieră din cadrul Gărzii de Coastă au depistat doi cetățeni români care nu aveau dreptul de a conduce ...



















