Reprezentanții ISU Dobrogea au reluat, duminică dimineață,căutările tânărului de 18 ani, care a dispărut, sâmbătă seară, în apele mării, la Eforie Nord, zona Acapulco.
Pentru căutarea adolescentului au fost mobilizate 3 autospeciale cu 12 scafandrii, o ambarcațiune de la MRCC si mai multe echipaje ale salvamarilor. Echipele de intervenție l-au căutat timp de mai multe ore, sâmbătă seara, însă fără succes.
Vom reveni cu amănunte.
D.A.































