Reprezentanții Termoficare Constanța a transmis că începând cu data de 03.10.2022 va demara procedura tehnologică de umplere a instalațiilor proprii de încălzire în vederea efectuării probelor la rece.
Abonații Termoficare Constanța: asociații de proprietari, unități de învățământ, societăți comerciale, etc. sunt rugați verifice starea instalațiilor proprii pentru a preveni eventualele inundații accidentale.
„Menționăm că încărcarea instalațiilor și probele la rece se vor desfășura progresiv, pe durata cuprinsă între 03.10.20222 și data începerii furnizării căldurii în municipiul Constanța„, au transmis reprezentanții Termoficare Constanța.
C.S.



























