Theo Rose a devenit mămică pentru prima oară, iar astăzi a publicat și primele imagini cu bebelușul său.
Theo Rose este în culmea fericirii! Artista a devenit ieri mămică pentru prima oară, iar ea și Anghel Damian se bucură enorm pentru venirea pe lume a micuțului lor. Astăzi, Theo a postat primele imagini cu bebelușul lor, micuțul Sasha Ioan.
Cântăreața a scris și un mesaj în care le-a mulțumit fanilor ei pentru gândurile bune pe care i le-au transmis. Celebra artistă se simte foarte bine după naștere, iar iubitul ei, Anghel, îi este alături și radiază de fericire fiindcă a devenit tătic.
Theo Rose a spus cum se simte acum, după ce a devenit mămică. Artista le-a povestit fanilor săi de pe Instagram că a trecut printr-o operație de cezariană care a decurs normal, iar ea și micuțul Sasha se simt foarte bine. Cântăreața a născut prin cezariană, deși pe tot parcursul sarcinii s-a pregătit pentru o naștere naturală, potrivit wowbiz.ro.
L.B.



























