Doi traficanți de droguri au primit mandate de arestare poreventivă, pentru 30 de zile, începând de marți, 29 septembrie.
Judecătorii Tribunalului Constanța au admis propunerea procurorilor DIICOT, astfel încât cei doi indivizi, Barbu .G.A. și Sofronie Ș.C. au ajuns în arest, până la data de 28 octombrie. Hotărârea privind luarea măsurii preventive poate fi atacată cu contestație.
D.A.



























