Militarii Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă Dobrogea au fost solicitați să intervină, în noaptea de sâmbătă spre duminică, 5 spre 6 martie, pe DN 39, la un accident rutier.
Un șofer a pierdut controlul volanului, iar autoturismul a intrat într-un copac. O persoană a rămas încarcerată, pe DN 39, între localitățile Topraisar și Amzacea.
A. V.



























