Echipajele Inspectoratului pentru Situații de Urgență Dobrogea intervin pe DJ 226.
Potrivit primelor informații, a avut loc un accident rutier între două autoturisme, pe DJ 226, între Năvodari și Corbu.
Intervin Stația de pompieri Midia, cu o autospecială de stingere cu apă și spumă, și un SMURD B, Detașamentul de pompieri Fripis, cu o autospecială de descarcerare și un SMURD C, și Serviciul de Ambulanță Județean Constanța.
În urma impactului, o persoană a rămas încarcerată.
UPDATE. La fața locului, au fost găsite două victime, conștiente. Acestea au fost preluate și sunt transportate la spital.
V.I.



























