Un scandal teribil a avut loc în data de 8 iunie a.c., în fața restaurantului „La Grătare” din zona Cireșica. Doi bărbați au fost lăsați lați în fața localului, după ce au fost luați la pumni, aparent din senin, de alți indivizi.
Bătaia a fost surprinsă de camerele de supraveghere din zonă și a existat și un apel la 112. Până au ajuns polițiștii, persoanele care s-au luat la bătaie au dispărut, iar până în prezent nu a fost depusă o plângere.
Se fac însă cercetări în acest caz.


























