Reprezentanții Emag atrag atenția, pentru cei care nu a fost evident, că nu au nici o campanie de premiere cu telefoane mobile.
Mesaje de tip pop-up au fost primite de către utilizatorii de internet prin care erau anunțați că au câștigat ultimul model de Iphone. Pentru a intra în posesia lui nu trebuie decât să se introducă câteva date și să se plătească transportul.
„Din păcate, aceasta campanie nu ne aparține. Te rugam să nu introduci datele personale sau cele ale cardului. Facem tot posibilul să închidem aceste pagini în cel mai scurt timp“, au transmis reprezentanții Emag.
C.S.



























