Cei de la Serviciul de Ambulanță Județean (SAJ) Constanța au avut, în ultimele 24 de ore, 168 de solicitări, doar în municipiul Constanța. În total, în județul Constanța, au fost 340 de solicitări, au transmis reprezentanții SAJ Constanța.
Totodată, 230 de persoane au fost transportate la spital.
Printre motivele invocate au fost durerile abdominale,cefalee,febră,dispnee,durere toracică, au adăugat reprezentanții SAJ Constanța.
P.I.



























