Echipajele Inspectoratului pentru Situații de Urgență Dobrogea au intervenit, sâmbătă dimineață în cartierul constănțean Tomis Nord.
Potrivit apelului la 112, din jurul orei 8.00, a izbucnit un incendiu într-un apartament de pe Aleea Căprioarei numărul 5.
Din fericire, acesta a fost stins fără probleme: a ars doar o canapea.
Nu au existat victime.
V.I.



























