• Ai un pont?
  • Redactie
  • Agentie publicitate
  • Editia print
  • Login
FocusPress
No Result
View All Result
EDITIA PRINT
22 °c
Constanta
  • Politică
    • Administratie
    • Alegeri
    • Interviuri
    • Politica Interna
  • Actualitate
    • Economie
    • Imobiliare Auto
    • Justitie
  • Externe
  • Societate
    • Educatie
    • Media
    • Sanatate
  • Cultură
  • Sport
  • Monden
    • Cluburi
    • Restaurante
    • Showbizz
  • Turism
  • Editorial
  • Video
  • Anunţuri
FocusPress
  • Politică
    • Administratie
    • Alegeri
    • Interviuri
    • Politica Interna
  • Actualitate
    • Economie
    • Imobiliare Auto
    • Justitie
  • Externe
  • Societate
    • Educatie
    • Media
    • Sanatate
  • Cultură
  • Sport
  • Monden
    • Cluburi
    • Restaurante
    • Showbizz
  • Turism
  • Editorial
  • Video
  • Anunţuri
No Result
View All Result
FocusPress
No Result
View All Result
Home Ultima Ora

Anunţ licitaţie

17 iunie, 2021
in Ultima Ora
0
3
AFISARI
Share on FacebookShare on TwitterShare pe WhatsApp

Regia Autonomă „Exploatarea Domeniului Public şi Privat” Constanţa, cu sediul în Constanța, B-dul Tomis nr. 101, organizează licitație publică cu plic închis, în vederea vânzării următoarelor autoturisme:

1.         Skoda Superb, an fabricație 2002, motorizare motorină, cilindree motor 1896 cmc, km parcurși – 316.573, preț pornire licitație 1.300 EURO, fără TVA.

2.         Skoda 1U/Octavia, an fabricație 2002, motorizare motorină, cilindree motor 1896 cmc, km parcurși – 210.403, preț pornire licitație 1.200 EURO, fără TVA.

3.         Skoda 1U/Octavia, an fabricație 2002, motorizare motorină, cilindree motor 1896 cmc, km parcurși – 256.976, preț pornire licitație 1.000 EURO, fără TVA.

            Documentația pentru licitație poate fi achizitionată începând cu data publicării anunțului până la data de 28.06.2021, ora 14:00, de la sediul Regiei – Registratură (etaj 1).

            Oferta va fi depusă conform caietului de sarcini, la sediul RAEDPP Constanța, Registratură (etaj 1), până la data de 28.06.2021, ora 14:00, pentru licitația care va avea loc în data de 29.06.2021, ora 10:00.

            Informații suplimentare se pot obține la nr. de telefon 0721.266.439.

Tags: anuntConstanţalicitatiemasiniraedpp
ShareTweetSend
Previous Post

Primăria Constanța îi condiționează pe comercianți să se aprovizioneze cu mașini cât mai mici, pentru că nu există parcări pentru mașini de marfă

Next Post

FOTO Salvamontiștii trag un semnal de alarmă cu privire la prezența urșilor

Alte Stiri

Ultima Ora

Au fost reluate căutările turistului dispărut în mare, la Costinești

2 septembrie, 2026
0
Ultima Ora

CT BUS: Linia City Tour va circula până la data de 6 septembrie

2 septembrie, 2026
0
sursa foto: Universul.net
Ultima Ora

Atenție, șoferi! Circulația pe Transfăgărășan, închisă: se desfășoară un eveniment automobilistic

2 septembrie, 2026
13
Ultima Ora

O comunitate unită! Prima vacanță la mare pentru 50 de copii din Neamț și Vaslui

2 septembrie, 2026
53
Politica

Undă de șoc în PNL! Aleșii care au votat Guvernul Veștea rămân fără funcții. Silviu Coșa preia șefia Comisiei pentru apărare

1 septembrie, 2026
241
Ultima Ora

ATENȚIE! Va fi oprit curentul în mai multe localități până pe 4 septembrie. Vezi dacă ești afectat

1 septembrie, 2026
285
Ultima Ora

Chiar dacă vara s-a terminat, Aqua Magic din Mamaia nu se închide încă!

1 septembrie, 2026
64
Ultima Ora

Intervenția de la Hotel NEKO din Saturn: la Spitalul de Boli Infecțioase au ajuns mai multe persoane, între care doi copii și o femeie gravidă

1 septembrie, 2026
542
Ultima Ora

Ministerul Sănătății a semnat contractul de finanțare pentru Spitalul „Mama și Copilul”

1 septembrie, 2026
71
Next Post
Urme de urs în pădure. FOTO Salvamont Bacău

FOTO Salvamontiștii trag un semnal de alarmă cu privire la prezența urșilor

Lasă un răspuns Anulează răspunsul

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

FocusPress

FOCUS PRESS este un produs media creat din dorinţa de informare corectă a cetăţenilor. Credem în jurnalism de calitate, în dezbateri şi aducerea în prim-plan a adevăratelor subiecte de interes public.

Ai o informaţie sau imagini care pot deveni o ştire?
Trimite-ne mesajele tale pe WhatsApp / Telefon: 0785.555.401 sau 0785.555.402 ori adresa de email: redactie@focuspress.ro

Datele tale personale rămân confidenţiale!

Focus pe Categorii

  • Actualitate
  • Administratie
  • Alegeri
  • Anunturi
  • Cluburi
  • Cultura
  • Economie
  • Editorial
  • Educatie
  • Externe
  • Imobiliare Auto
  • Interviuri
  • Interviuri
  • Justitie
  • Media
  • Monden
  • Politica
  • Politica Interna
  • Restaurante
  • Sanatate
  • Showbizz
  • Societate
  • Sport
  • Turism
  • Ultima Ora
  • Uncategorized
  • Video

Ştiri Recente

Au fost reluate căutările turistului dispărut în mare, la Costinești

2 septembrie, 2026

CT BUS: Linia City Tour va circula până la data de 6 septembrie

2 septembrie, 2026
  • Ai un pont?
  • Redactie
  • Editia print
  • FocusAds
  • Agentie publicitate

© 2026 FocusPress.ro - With ❤️ by Fresh Media.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
FocusPress.ro
No Result
View All Result
  • Home
  • Ultima Ora
  • Politica
  • Actualitate
  • Externe
  • Societate
  • Cultură
  • Sport
  • Monden
  • Turism
  • Editorial
  • Video
  • Anunturi
  • Editia print

© 2026 FocusPress.ro - With ❤️ by Fresh Media.

Cookie-urile ne ajuta sa va oferim serviciile noastre. Prin navigarea pe acest site, acceptati modul in care noi si partenerii nostri utilizam cookie-urile. Detalii aici.