Polițiștii din cadrul Secției 3 Poliție Rurală Mihail Kogălniceanu – Postul de Poliție Mihail Kogălniceanu, la data de 2 februarie a.c., au identificat un bărbat, de 33 de ani, pe numele căruia Judecătoria Constanța a emis mandat de executare a pedepsei de 2 ani și 6 luni de închisoare pentru săvârșirea infracțiunii de conducerea unui vehicul fără permis de conducere.
Bărbatul a fost condus și încarcerat în Penitenciarul Poarta Albă.
L.B.



























