Echipajele Inspectoratului pentru Situații de Urgență Dobrogea au intervenit, joi, 21 octombrie a.c., în cartierul constănțean Tomis Nord.
Potrivit primelor informații, o mașină a luat foc în municipiul Constanța, în spatele Restaurantului Rustic.
Din fericire, nu s-a înregistrat nicio victimă.
Incendiul a fost stins de către proprietar până la sosirea pompierilor ISU Dobrogea.
V.I.



























