Vești bune pentru locuitorii orașului Cernavodă. Beneficiarii de ajutor social pentru încălzirea locuinței sunt rugați să se prezinte la casieria primăriei (sediul Poliția Locală) în vederea ridicării banilor de lemne pentru sezonul rece în perioada 02-04.12.2020.
Amintim că orașul Cernavodă a intrat în carantină, pentru 14 zile, începând de sâmbătă, 28 noiembrie a.c., ora 20.00, urmare a creșterii ratei de infectare la mia de locuitori la 6,18.



























