Zâmbete și flori împărțite de polițiștii locali de 8 Martie, de Ziua Femeii.
Polițiștii locali constănțeni au păstrat și anul acesta tradiția și au împărțit flori și felicitări doamnelor și domnișoarelor cu care s-au intersectat pe străzile orașului.
Zonele publice aglomerate, piețele agroalimentare, stațiile CT BUS și parcurile au fost luate cu asalt de agenți de la primele ore ale dimineții.
Doamnele și domnișoarele au primit flori și felicitări, însoțite de urări de bine pentru o primăvară frumoasă. Gestul polițiștilor locali a fost apreciat și primit cu entuziasm.
V.I.




































