Doi marocani care au intrat ilegal în ţară, depistați de polițiștii de frontieră constănțeni. Unul era căutat de autorităţile din Germania
Poliţiştii de frontieră din cadrul Gărzii de Coastă în cooperare cu polițiști din cadrul Poliției Rurale Băneasa au depistat în ...

















