O tânără din Constanța a ajuns la penitenciar, fiind condamnată la o pedeapsă privativă de libertate, ca urmare a săvârșirii unei infracțiuni.
Polițiști din cadrul Serviciului de Investigații Criminale au identificat, luni, 12 aprilie, o femeie, de 25 de ani, pe numele căreia Judecătoria Constanța a emis un mandat de executare a pedepsei de 3 ani de închisoare, sub aspectul săvârșirii infracțiunii de furt calificat.
Persoana în cauză a fost escortată și încarcerată în Penitenciarul Ploiești – Târgușorul Nou.
D.A.



























