• Ai un pont?
  • Redactie
  • Agentie publicitate
  • Editia print
  • Login
FocusPress
No Result
View All Result
EDITIA PRINT
27 °c
Constanta
  • Politică
    • Administratie
    • Alegeri
    • Interviuri
    • Politica Interna
  • Actualitate
    • Economie
    • Imobiliare Auto
    • Justitie
  • Externe
  • Societate
    • Educatie
    • Media
    • Sanatate
  • Cultură
  • Sport
  • Monden
    • Cluburi
    • Restaurante
    • Showbizz
  • Turism
  • Editorial
  • Video
  • Anunţuri
FocusPress
  • Politică
    • Administratie
    • Alegeri
    • Interviuri
    • Politica Interna
  • Actualitate
    • Economie
    • Imobiliare Auto
    • Justitie
  • Externe
  • Societate
    • Educatie
    • Media
    • Sanatate
  • Cultură
  • Sport
  • Monden
    • Cluburi
    • Restaurante
    • Showbizz
  • Turism
  • Editorial
  • Video
  • Anunţuri
No Result
View All Result
FocusPress
No Result
View All Result
Home Monden

Trainerul internațional Sibel Cristea organizează gala OSCAR Luxury BUSINESS Awards la Constanța, unde vor fi premiați antreprenorii

28 iunie, 2024
in Monden
0
835
AFISARI
Share on FacebookShare on TwitterShare pe WhatsApp

În ultima lună a verii, va avea loc un eveniment deosebit la malul mării. Sibel Cristea, cunoscută ca un lider vizionar în industria extensiilor de gene din România, organizează o gală națională de premiere a antreprenorilor, a oamenilor de succes din toată țara. O gală despre care promite că va fi asemenea Oscarurilor de la Hollywood.

Trainerul internațional și lash artist-ul Sibel Cristea este cunoscută ca organizator în industria beauty din România, deoarece a mai organizat astfel de evenimente în Constanța și București, toate în scop caritabil, ca și cel care va avea loc pe 13 august a.c. Gala națională ce va avea și o latură caritabilă, OSCAR Luxury BUSINESS Awards, va avea un suflu și un concept nou pentru orașul nostru.

Potrivit organizatoarei, cele peste 40 de persoane nominalizate pentru a fi premiate ca antreprenori de succes din toată țara se vor simți precum la Hollywood, în primul rând deoarece vor avea parte de covorul roșu ce îi va conduce în luxoasa locație aleasă pentru acest eveniment exclusivist, Restaurantul Mandala Events din stațiunea Mamaia. O seară dedicată sărbătoririi celor care au reușit să-și transforme visurile în realitate.

Sibel Cristea a pregătit cu grijă lista cu nominalizările pentru cele 40 de premii, după ce a urmărit cu atenție activitatea antreprenorilor din mai multe domenii, oameni de succes din toată România: film, televiziune teatru, sănătate, HoReCa, mass-media și beauty.

La gală din 13 august a.c. pot participa și cei care vor să îi susțină pe viitorii premiați cu statuete asemănătoare celor de la Gala Oscar.

Bineînțeles că va fi impus un dress code, așa că cei prezenți vor trebui să poarte ținute de gală, rochii și rochițe elegante, în ton cu opulența evenimentului, pentru a avea parte de momente asemănătoare celor trăite de vedetele de la Hollywood: evenimentul va fi prezentat de un celebru artist român, șampania nu va lipsi, iar participanții vor avea parte de ședințe foto pe covorul roșu, asemenea unor staruri intenționale. O noapte în care cei prezenți se vor simți ca starurile de cinema, alături de celebritățile din România invitate la eveniment. După gală, va la avea loc un after party.

Recepția va începe la ora 19.30 pe o terasă special amenajată, unde invitații vor fi întâmpinați de un cvartet, alături de șampanie franțuzească, pentru o sesiune foto desprinsă din lumea paparazzilor.

Invitații din toată țara vor achita o taxă de participare, pe modelul Galei Oscar, iar o parte din suma strânsă va fi acordată unei familii nevoiașă din județul Constanța. Însoțitorii invitaților nu vor achita nicio taxă. La gală vor fi prezente personalități din toată România.

Așa că cei care doresc să participe la Gala OSCAR Luxury BUSINESS Awards își pot rezerva bilet prin accesarea link-ului https://wa.me/message/FZHZXGZM5MMME1 sau pot suna la numărul de telefon 0725.127.041.

Prima ediție a Galei OSCAR Luxury BUSINESS Awards se va desfășura la Constanța, iar următoarele, în alte orașe importante din țară. Acum a fost aleasă Constanța deoarece este vară și pentru că va fi organizată în cea mai aglomerată săptămână de pe litoral, fiindcă urmează Ziua Marinei.

Loredana MIHAI

Tags: antreprenoriConstantafocuspressgalaoscar luxury business awardssibel cristeastiri
ShareTweetSend
Previous Post

Ce blocuri din Constanța vor fi reabilitate energetic prin PNRR: Municipalitatea a atribuit contractele pentru servicii de consultanță

Next Post

Procesul intentat de un funcționar ANAF, țepuit cu 2.000 de euro de agenția de turism a Sabrinei Nedelcu, bate pasul pe loc: s-a dispus rejudecarea pe fond

Alte Stiri

Ultima Ora

A murit celebrul saxofonist Selciuc Memis!

11 iunie, 2026
1.4k
Societate

Chicheanu plănuiește să își extindă restaurantul Burger Bear de pe bulevardul Tomis

9 iunie, 2026
1k
Ultima Ora

Beach, Please! intră în ultima lună de pregătiri înainte de deschiderea porților ediției aniversare din 2026

8 iunie, 2026
78
Video

Primele imagini VIDEO de la prima producție originală a Cazinoului după 75 de ani! “Cazino, mon amour”, un spectacol așteptat cu sufletul la gură

5 iunie, 2026
226
George Măndilă
Video

VIDEO. Mamaia își redeschide scena distracției: spectacole și concerte pentru toate vârstele

5 iunie, 2026
185
Ultima Ora

VIDEO. Cum alegi un furnizor de gheață? Elemente esențiale: capacitatea de producție și siguranța alimentară

4 iunie, 2026
67
Ultima Ora

Sezonul de vârf a început: cine poate livra tone de gheață atunci când evenimentul nu poate aștepta?

3 iunie, 2026
61
Monden

TAEMIN, unul dintre cele mai mari nume ale K-pop-ului mondial, confirmat la K-POP Days NIBIRU

2 iunie, 2026
53
sursa foto: Getty Images
Ultima Ora

Dua Lipa s-a căsătorit, într-o ceremonie privată la Londra. Cine este soțul ei

1 iunie, 2026
178
Next Post
Proprietarul spațiului în care și-a desfășurat activitatea Princess Travel a evacuat firma. Foto: Arhivă

Procesul intentat de un funcționar ANAF, țepuit cu 2.000 de euro de agenția de turism a Sabrinei Nedelcu, bate pasul pe loc: s-a dispus rejudecarea pe fond

Lasă un răspuns Anulează răspunsul

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

FocusPress

FOCUS PRESS este un produs media creat din dorinţa de informare corectă a cetăţenilor. Credem în jurnalism de calitate, în dezbateri şi aducerea în prim-plan a adevăratelor subiecte de interes public.

Ai o informaţie sau imagini care pot deveni o ştire?
Trimite-ne mesajele tale pe WhatsApp / Telefon: 0785.555.401 sau 0785.555.402 ori adresa de email: redactie@focuspress.ro

Datele tale personale rămân confidenţiale!

Focus pe Categorii

  • Actualitate
  • Administratie
  • Alegeri
  • Anunturi
  • Cluburi
  • Cultura
  • Economie
  • Editorial
  • Educatie
  • Externe
  • Imobiliare Auto
  • Interviuri
  • Interviuri
  • Justitie
  • Media
  • Monden
  • Politica
  • Politica Interna
  • Restaurante
  • Sanatate
  • Showbizz
  • Societate
  • Sport
  • Turism
  • Ultima Ora
  • Uncategorized
  • Video

Ştiri Recente

Nominalizarea lui Veștea, urmată de un val de comentarii. De la Constanța, Ovanesian e „top”: „Trădătorule! Păduchiosule!”

14 iunie, 2026
Daniel Georgescu

Daniel Georgescu: Nu numele premierului contează, ci direcția în care merge România

14 iunie, 2026
  • Ai un pont?
  • Redactie
  • Editia print
  • FocusAds
  • Agentie publicitate

© 2026 FocusPress.ro - With ❤️ by Fresh Media.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
FocusPress.ro
No Result
View All Result
  • Home
  • Ultima Ora
  • Politica
  • Actualitate
  • Externe
  • Societate
  • Cultură
  • Sport
  • Monden
  • Turism
  • Editorial
  • Video
  • Anunturi
  • Editia print

© 2026 FocusPress.ro - With ❤️ by Fresh Media.

Cookie-urile ne ajuta sa va oferim serviciile noastre. Prin navigarea pe acest site, acceptati modul in care noi si partenerii nostri utilizam cookie-urile. Detalii aici.