foto cu rol ilustrativ
Militarii din cadrul ISU Dobrogea au fost solicitați să intervină vineri, 20 august, în jurul orei 17.05, pe bulevardul Aurel Vlaicu, lângă complexul sportiv, municipiul Constanța.
Conform primelor informații, un autoturism a luat foc. Pompierii deplasați la fața locului intervin pentru limitare efectelor incendiului.
L.M.



























