Solidaritate și altruism în acțiune! Discutăm despre 40 de angajați de la Penitenciarul Poarta Albă care au participat la campania de donare de sânge.
Acțiunea a fost realizată marți, 28 mai a.c., în colaborare cu Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanța. „Împreună putem face o diferență, fiecare picătură de sânge contează”, au transmis reprezentanții unității penitenciare.
A.V.


























