Continuă faptele bune şi actele de solidaritate. Căldura verii va fi mai ușor de suportat pentru pacienții Spitalului Orășenesc Hârșova, mulțumită unor binefăcători care au dorit să rămână în anonimat. Aceştia au donat un sistem de ventilație pentru ambulatoriul integrat. De asemenea, Primăriei Hârşova s-a implicat prin asigurarea transportului aparaturii la unitatea medicală.
M.G



























