Unui bărbat în vârstă de 62 de ani i s-a făcut rău în incinta Carrefour din Centrul Comercial Tom, marți, 23 martie a.c..
Din nefericire, deși cadrele medicale au intervenit la fața locului, nu s-a putut face nimic pentru acest bărbat, fiind declarat decesul. În cauză se efectuează cercetări.
Bărbatul era angajat al Oil Terminal, iar colegii s-au declarat șocați de veste. „Dumnezeu să îl ierte”, au transmis colegii.



























